Від сьогодні 6 серпня 2025 на території Сумської області почала діяти нова система сповіщення про повітряну небезпеку — зональна. Відтепер сигнали тривоги вмикатимуть не по всій області одночасно, а лише в тих районах, де зафіксована загроза.
Про це інформує Сумська ОВА, пишуть Суми24.
Оновлення вже працює: наприклад, сьогодні о 10:08 сигнал тривоги надійшов у Конотопському районі, а вже за дві хвилини — у Сумському. Тим часом в інших трьох районах області залишалося спокійно.
Рекомендуємо
Інформація про активні тривоги відображається в реальному часі на онлайн-картах та у спеціалізованих чат-ботах.
Запровадження зональної системи дозволить точніше реагувати на загрози та зменшити кількість необґрунтованих тривог для жителів спокійних районів.




