Російські війська продовжують атакувати не лише енергетичну інфраструктуру України, а й працівників енергетичної галузі.
Сьогодні 4 червня вранці на Сумщині ворожий БПЛА здійснив атаку на службовий автомобіль АТ “Сумиобленерго”.
Унаслідок удару поранення дістав працівник підприємства. Постраждалого госпіталізували до лікарні, де йому надають усю необхідну медичну допомогу.




