Ворог атакував потужності Укренерго на Сумщині: чи застосують графіки відключень

Укренерго сьогодні 1 квітня повідомило про атаку на об'єкти енергетики на Сумщині та розповіло про наслідки цих атак.

Після ворожих ударів по енергетичній інфраструктурі на ранок зафіксовані нові відключення електроенергії у Харківській, Донецькій та Дніпропетровській областях. У місцях, де дозволяє безпекова ситуація, вже стартували аварійно-відновлювальні роботи. Фахівці працюють без зупинок, щоб якомога швидше повернути електропостачання всім споживачам.

Найнапруженіша ситуація склалася на Сумщині. З ночі там не припиняється масована атака дронів по енергетичних об’єктах. Через пошкодження обладнання без світла залишилася значна частина населених пунктів регіону. Водночас розпочати оперативні відновлювальні роботи поки неможливо — заважають повітряна тривога та ризик повторних ударів.

Водночас графіки відключень для населення поки що застосовувати не планують. Наразі діють ГОП для бізнесу та промисловості.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів