Після ворожих ударів по енергетичній інфраструктурі на ранок зафіксовані нові відключення електроенергії у Харківській, Донецькій та Дніпропетровській областях. У місцях, де дозволяє безпекова ситуація, вже стартували аварійно-відновлювальні роботи. Фахівці працюють без зупинок, щоб якомога швидше повернути електропостачання всім споживачам.
Найнапруженіша ситуація склалася на Сумщині. З ночі там не припиняється масована атака дронів по енергетичних об’єктах. Через пошкодження обладнання без світла залишилася значна частина населених пунктів регіону. Водночас розпочати оперативні відновлювальні роботи поки неможливо — заважають повітряна тривога та ризик повторних ударів.
Водночас графіки відключень для населення поки що застосовувати не планують. Наразі діють ГОП для бізнесу та промисловості.




