Ворог атакував Суми: шестеро цивільних отримали поранення, пошкоджено будівлі й транспорт

У вівторок, 17 лютого, внаслідок обстрілу центральної частини Сум поранення отримали шестеро цивільних.

Атака спричинила пошкодження об’єктів цивільної інфраструктури — житлових та адміністративних будівель, а також транспортних засобів.

Про це повідомив начальник Сумської обласної військової адміністрації Олег Григоров.

Серед постраждалих — дві жінки віком 20 та 61 рік і двоє чоловіків віком 60 та 76 років. Наразі їх обстежують медичні працівники. За попередніми даними правоохоронців і медиків, “стан постраждалих – не тяжкий”.

Рекомендуємо

Ще двоє чоловіків віком 42 та 45 років отримали поранення, перебуваючи неподалік від епіцентру одного з вибухів. Медичну допомогу їм надали безпосередньо на місці події.

Дізнавайтеся актуальні новини міста за посиланням Суми_сьогодні.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів