Ворог двічі прицільно атакував пожежну частину на Сумщині, внаслідок чого зазнали пошкоджень спецтранспорт і будівля депо.
Про це повідомили в пресслужбі ДСНС.
За даними вогнеборців, сьогодні вранці ударні російські безпілотники вдарили по будівлі пожежного депо в одному з прикордонних населених пунктів Шосткинського району на Сумщині.
Рекомендуємо
“Орієнтовно через годину по підрозділу було завдано повторного удару. Внаслідок атаки будівля значно зруйнована, знищена пожежна техніка, що знаходилася всередині”, – зазначили в ДСНС.
На щастя, під час ударів рятувальники перебували в укритті, тож обійшлося без жертв.




