Ворог двічі атакував пожежників на Сумщині: що відомо

Сьогодні 25 березня ДСНС Сумщини повідомило про подвійну атаку на пожежну частину.

Ворог двічі прицільно атакував пожежну частину на Сумщині, внаслідок чого зазнали пошкоджень спецтранспорт і будівля депо.

Про це повідомили в пресслужбі ДСНС.

За даними вогнеборців, сьогодні вранці ударні російські безпілотники вдарили по будівлі пожежного депо в одному з прикордонних населених пунктів Шосткинського району на Сумщині.

Рекомендуємо

“Орієнтовно через годину по підрозділу було завдано повторного удару. Внаслідок атаки будівля значно зруйнована, знищена пожежна техніка, що знаходилася всередині”, – зазначили в ДСНС.

На щастя, під час ударів рятувальники перебували в укритті, тож обійшлося без жертв.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів