Ворог намагався знищити рятувальників у Сумах: що кажуть у ДСНС

У ніч на 22 березня в Сумах російські війська атакували рятувальників під час виконання службових обов’язків.

Удар стався в момент, коли працівники ДСНС проводили обстеження території після попереднього ворожого влучання. Про це повідомили в ДСНС.

“В момент, коли рятувальники вже були готові повертатися до підрозділу, ворог завдав повторного удару поряд з пожежню цистерною”, — йдеться в повідомленні.

Внаслідок атаки пошкоджено пожежний автомобіль. Особовий склад встиг оперативно зреагувати та відійти в безпечне місце, що дозволило уникнути жертв.

Рекомендуємо

Рятувальники підкреслюють, що це був цілеспрямований удар по тих, хто надає допомогу цивільному населенню.

“Це черговий свідомий удар, по тих, хто рятує та допомагає. Цей черговий злочин ворога ще раз показує – вони воюють з тими хто рятує людей”, — зазначили рятувальники.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів