На Охтирщині зафіксовано пошкодження об’єктів газової інфраструктури під час ворожого обстрілу.
Про це повідомили в Сумській філії ТОВ «Газмережі».
В результаті влучання по об’єктах газової інфраструктури у Чупахівській та Комишанській громадах тимчасово обмежать споживання природного газу.
Таке рішення ухвалили для стабілізації тиску в системі та з огляду на питання безпеки населення.
«Газмережі» просять абонентів із розумінням поставитися до ситуації й мінімізувати використання газу дочекатися закінчення ремонтних робіт.
Про закінчення аварійних робіт повідомлять додатково.




