Ворог продовжив атакувати газові об’єкти Сумщини: під удар потрапила Охтирка

На Охтирщині зафіксовано пошкодження об’єктів газової інфраструктури під час ворожого обстрілу.

Про це повідомили в Сумській філії ТОВ «Газмережі».

В результаті влучання  по об’єктах газової інфраструктури у Чупахівській та Комишанській громадах тимчасово обмежать споживання природного газу.

Таке рішення ухвалили для стабілізації тиску в системі та з огляду на питання безпеки населення.

«Газмережі» просять абонентів із розумінням поставитися до ситуації й мінімізувати використання газу дочекатися закінчення ремонтних робіт.

Про закінчення аварійних робіт повідомлять додатково.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів