Ворог здійснив третій удар по Сумах “шахедами”: цього разу по лікарні

Третє за сьогодні ворожі “шахеди” атакували Суми. Знову влучання й знову є поранені.

Про це інформує Сумська ОВА, пишуть Суми24.

Ворог поцілив по медичному закладу. Відомо, що одна людина поранена.

Рекомендуємо

Пошкоджена будівля. Рятувальники долають пожежу на місці влучання.

Наслідки атаки зʼясовуються.

На 17:00 стало відомо, що кількість поранених після атаки на лікарню зросла до 4 осіб.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів