Сьогодні ворог завдав удару по Сумах шахедами та влучив по об’єкту критичної інфраструктури й частина міста опинилася без світла.
Про це інформує Артем Кобзар, пишуть Суми24.
У результаті частина міста тимчасово залишилася без електроенергії. Під час запису відео без світла перебували дві медичні установи, згодом до них додалася ще одна.
Рекомендуємо
Аварійні та комунальні служби вже працюють над усуненням наслідків обстрілу.
Крім того, близько 15:40 стався обстріл на автошляху в межах Стецьківського старостату.
Внаслідок ворожого удару загинув 57-річний чоловік. Його брат отримав поранення — наразі йому надають необхідну медичну допомогу.




