Ворог знову вдарив по Укрзалізниці на Сумщині: є загиблі

У ніч проти 12 червня російські війська знову завдали ударів по залізничній інфраструктурі Сумської області.

Внаслідок ворожої атаки загинула працівниця “УЗ”.

Про це повідомив голова правління “Укрзалізниці” Олександр Перцовський.

“Вбивчі ворожі удари по залізничній інфраструктурі Сумщині тривали цієї ночі. Ворог спрямував “Шахеди” на станції, вокзали, пости електричної сигналізації, підстанції”, — наголосив він.

Рекомендуємо

Через російські удари загинула операторка однієї зі станцій. Як зазначив Перцовський, жінка прямувала до мобільного укриття, встановленого на станції, однак не встигла дістатися безпечного місця.

Також поранення дістала чергова по станції. За інформацією медиків, загрози її життю немає.

Нагадаємо, напередодні, 11 червня, Росія завдала удару по залізничному депо в Конотопі Сумської області. За попередніми даними, об’єкт був атакований реактивними “Шахедами”. Тоді загинув один працівник залізниці, ще четверо зазнали поранень.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів