Вночі 31 жовтня ворожі “шахеди” влучили у депо Укрзалізниці в Сумах.
Про це інформує Укрзалізниця.
В результаті масованої атаки шахедів більшість робочих приміщень зруйновані, а потяг Суми — Київ зазнав ушкоджень. На рейс вийшов резервний склад потягу, який привезли з іншого регіону.
Рекомендуємо

На щастя обійшлося без жертв й поранених.
Наразі ворог активно атакує залізницю, вокзали й депо, намагаючись ускладнити логістику.





