Виконувач обов’язків мера Сум Артем Кобзар звернувся з офіційним повідомленням до містян

Сьогодні 9 січня т.в.о. мера Сум Артем Кобзар звернувся до сум'ян з повідомленням про результати засідання комісії з питань ТЕБ та НС Сумської громади.

Сьогодні в Сумській громаді відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За підсумками обговорення ухвалили рішення відновити роботу вуличного освітлення.

Потреба в цьому кроці зумовлена погіршенням погодних умов. У громаді фіксують зниження температури повітря, снігопади, хуртовини та утворення ожеледиці. У таких умовах освітлені вулиці відіграють важливу роль у зниженні ризиків дорожньо-транспортних пригод і травмування пішоходів.

Водночас у міській владі наголошують: вуличне освітлення працюватиме з урахуванням чинних графіків погодинних відключень електроенергії.

Рекомендуємо

Слідкуйте за актуальною інформацією про події в місті за посиланням Суми_сьогодні.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів