Сьогодні в Сумській громаді відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За підсумками обговорення ухвалили рішення відновити роботу вуличного освітлення.
Потреба в цьому кроці зумовлена погіршенням погодних умов. У громаді фіксують зниження температури повітря, снігопади, хуртовини та утворення ожеледиці. У таких умовах освітлені вулиці відіграють важливу роль у зниженні ризиків дорожньо-транспортних пригод і травмування пішоходів.
Водночас у міській владі наголошують: вуличне освітлення працюватиме з урахуванням чинних графіків погодинних відключень електроенергії.
Слідкуйте за актуальною інформацією про події в місті за посиланням Суми_сьогодні.




