Викрадали авто та обладнання ППО: на Сумщині затримали двох підозрюваних

Сьогодні 9 квітня стало відомо, що на Сумщині правоохоронці викрили двох чоловіків, які викрадали військову техніку та обладнання.

За даними департаменту карного розшуку Нацполіції та поліції Сумської області, зловмисники не лише поцупили особисті речі, а й техніку, призначену для захисту неба України від російських дронів.

Слідчі задокументували кілька епізодів, під час яких фігуранти обирали автомобілі військових і викрадали з них екіпіровку, каністри з паливом, а також спеціальне обладнання. В одному з випадків вони пішли далі й незаконно заволоділи самим транспортним засобом захисників.

Діяли зловмисники за чітко продуманою схемою: спочатку підшуковували цілі, після чого забирали майно. Частину викраденого продавали, інше залишали для власного користування, зокрема паливо.

Рекомендуємо

Затримання провели за силової підтримки бійців КОРДу. Під час обшуків за місцями проживання чоловіків правоохоронці вилучили речові докази.

Відомо, що під час скоєння злочинів вони пересувалися автомобілем і постійно змінювали номерні знаки, щоб уникнути викриття.

Фігурантам інкримінують крадіжку в умовах воєнного стану та незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене групою осіб. Їм уже повідомили про підозру за ч. 4 ст. 185 та ч. 2 ст. 289 ККУ.

Усю вилучену під час обшуків техніку планують передати військовим.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів