У офіційно дав старт опалювальному сезону з 1 листопада 2025 року й триватиме до 31 березня 2026 року.
Про це йдеться у свіжій постанові Кабміну від 8 жовтня.
У деяких містах, наприклад, у Києві, тепло вже потихеньку пішло до лікарень, шкіл і дитсадків ще з початку жовтня. А от повноцінний запуск котелень залежить від місцевих влада.
Котельні вмикають, коли середньодобова температура три дні поспіль не підіймається вище +8°C. Водночас уряд закликав не поспішити з опаленням через російські обстріли енергетичної інфраструктури. Мовляв, краще почекати якомога довше, щоб зберегти ресурси.
Також за прогнозами експертів цього року можуть бути проблеми з опаленням й газопостачанням, бо росія знищила понад 60% газовидобування на України та велику частку запасів газу.




