Сьогодні про такий приємний сюрприз для населення від Германа Галущенко та Міністерства енергетики України повідомив голова Спілки споживачів комунальних послуг.
Про це інформує Олег Попенко, пишуть Суми24.
Як зазначив Олег Попенко, Міністерство енергетики ще в березні планувало підвищення ґрунтуючись на необхідності відновлення зруйнованих об’єктів генерації. Але їм потрібно було дочекатися значних руйнувань, щоб “аргументація” виглядала правдиво. Зараз дійсно багато об’єктів генерації зруйновано, тому Кабмін вже погодив підвищення й зараз вирішують на скільки.
Рекомендуємо
Мова йде про тариф на рівні 3,5-4 грн за 1 кВт/годину, тобто вартість тарифу зросте щонайменше на 50%.




