З понеділка 21 жовтня в Сумах почнуть опалювальний сезон

У Сумах ухвалили рішення розпочати опалювальний сезон із понеділка, 21 жовтня.

Про це інформує Сумська міськрада, пишуть Суми24.

Таке рішення було прийнято під час засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Рекомендуємо

Згідно з прогнозом погоди та даними гідрометцентру, погодні умови відповідають вимогам для початку опалювального сезону.

Отже, з понеділка тепло почнуть подавати:

  • до шкіл, дитячих садків, лікарень відповідно до їхніх заявок і актів готовності;
  • до житла сум’ян.
Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів