За минулу добу на Сумщині втопилося двоє дорослих та одна дитина.
Про це повідомляє ДСНС у Сумській області, пишуть Суми24.
Всього за цей рік на Сумщині втопилося 24 особи, черед них троє дітей.
Рекомендуємо
Майже у всіх випадках причиною загибелі було або алкогольне сп’яніння або зневажання правилами безпеки.
Діти загинули внаслідок недбалості дорослих, які відпустили їх без нагляду купатися у ставках.
ДСНС ще раз нагадує про необхідність купатися на спеціально обладнаних для цього пляжах, а на ставках та стихійних пляжах не купатися самім.




