За минулу добу на Сумщині втопилося двоє дорослих та одна дитина.

За минулу добу на Сумщині втопилося двоє дорослих та одна дитина.

Про це повідомляє ДСНС у Сумській області, пишуть Суми24.

Всього за цей рік на Сумщині втопилося 24 особи, черед них троє дітей.

Рекомендуємо

Майже у всіх випадках причиною загибелі було або алкогольне сп’яніння або зневажання правилами безпеки.

Діти загинули внаслідок недбалості дорослих, які відпустили їх без нагляду купатися у ставках.

ДСНС ще раз нагадує про необхідність купатися на спеціально обладнаних для цього пляжах, а на ставках та стихійних пляжах не купатися самім.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів