Завтра 7 березня в Сумах представники влади зустрінуться з постраждалими від нічної атаки шахедів.
Про це інформує Сумська ОВА, пишуть Суми24.
Наразі відомо, що внаслідок влучання шахедів постраждали житлові будинки та ді амбулаторії.
Рекомендуємо
Через велику кількість людей, чиє житло зазнало пошкоджень, було вирішено провести зустріч одразу з усіма постраждалими.
Заплановано дві зустрічі:
- в актовій залі школи № 9 з постраждалими з вул. Харківській о 9:00;
- в актовій залі школи № 27 з постраждалими з вул. Парковій о 12:00.
Представники штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Сумах на цих зустрічах нададуть всю необхідну інформацію стосовно отримання компенсації на відбудову житла по програмі єВідновлення та від ОВА, про допомогу постраждалим та інші важливі питання.





