Вчора, 12 червня, ворог завдав удару по об’єкту цивільної інфраструктури у Шосткинській громаді.
Спочатку повідомлялося про загибель 44-річної жінки. Ще одна постраждала, 33-річна жінка, дістала вкрай важкі травми. Лікарі надавали їй необхідну допомогу.
Унаслідок удару значних руйнувань і пошкоджень зазнала триповерхова нежитлова будівля. Усі обставини та наслідки атаки уточнювалися.
На превеликий жаль, вже сьогодні 13 червня вночі стало відомо, що у лікарні померла важкопоранена жінка, яка минулої ночі постраждала внаслідок російської атаки на залізничну інфраструктуру Шосткинської громади.
Майже добу медики боролися за її життя, однак урятувати жінку не вдалося. Вона отримала вкрай важкі травми.
Загиблій було лише 33 роки.




