Президент України Володимир Зеленський підписав закон, який дозволяє військовослужбовцям, що вперше самовільно залишили службу або дезертирували, добровільно повернутися до виконання обов’язків.
Про це зазначено на сайті Верховної Ради, пишуть Суми24.
Цей закон передбачає, що під час воєнного стану такі військові можуть продовжити службу, якщо вони добровільно повернулися до місця виконання обов’язків і висловили готовність продовжувати службу. При цьому їм поновлюють дію контракту, грошові виплати, забезпечення продовольством, речами, а також пільги та соціальні гарантії.
Крім того, за документом, відкриті кримінальні провадження за статтями 407 та 408 Кримінального кодексу не перешкоджатимуть поверненню цих військових на службу за умови їх добровільного повернення.




