Жителів багатоповерхівок, які зазнали руйнувань під час нічної атаки, запрошують у середу, 26 лютого, о 9:00 на зустріч із представниками міських служб. Захід відбудеться в укритті 17-ї школи.
Про це повідомляє Сумська міська рада, пишуть Суми24.
Нагадаємо, що вночі безпілотники атакували район озера Чеха. Унаслідок вибухів поранено двох чоловіків. Вибуховою хвилею пошкоджено кілька житлових будинків – вибито 148 вікон.
Загалом ударом пошкоджено шість будівель: п’ять житлових (на вулиці Івана Сірка та проспекті Михайла Лушпи) і одне нежитлове приміщення. Руйнування торкнулися 37 вікон і 186 балконних рам.
На місці події працюють аварійні служби, поліція, рятувальники, комунальники та волонтери. До ліквідації наслідків залучено 130 осіб і 14 одиниць техніки.
Комунальні підприємства разом із волонтерськими організаціями закривають пошкоджені вікна та балкони. Для цього використовують матеріали, надані міським департаментом інфраструктури та БФ.
Крім того, рятувальна водолазна служба Сум облаштувала пункт обігріву для постраждалих, а волонтери Nova Ukraine організували гарячі напої для учасників відновлювальних робіт.
Попри руйнування, водо-, газо- та електропостачання у пошкоджених будинках збережено.
Станом на зараз подано 52 заявки на обстеження пошкодженого житла, повідомили в міськраді.





