Департамент фінансів сумісно з КП «Шляхрембуд» хочуть витратити 995 млн.грн на “ливнівки”, але отримати їх від корейців

Департамент фінансів сумісно з КП «Шляхрембуд» хочуть витратити 995 млн.грн на “ливнівки”, але отримати їх від корейців.

Про це повідомляє керівник Сумської МВА Олексій Дрозденко, пишуть Суми24.

Про те, що в Сумах проблеми зі зливовою каналізацією, знає кожний, хто в дощ намагався перейти проїзну частину чи у зливу вийти з маршрутки.

Рекомендуємо

Тому департамент фінансів Сумської міськради сумісно з КП «Шляхрембуд» підготували проєкт реконструкції ливнівок, який обійдеться 995 мільйонів гривень.

Проєкт розробили для участі у грантових програм Республіки Корея, щоб не витрачати кошти з бюджету міста.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів