Колишня керуюча виконкомом Сумської міськради з команди Лисенка також намагається через суд поновитися на посаді.
Про це інформує Місто Суми, пишуть Суми24.
Мова йде Юлію Павлик з команди хабарника та ексголови міста Олександра Лисенка. Її звільнили з посади керівника виконкому в той же день 31 січня 2024 року, що колишнього мера.
Рекомендуємо
Також за його прикладом Юлія Павли пішла до суду та намагається поновитися на посаді.
Розглядати її справу будуть в адміністративному суді, а вестиме справу суддя О.В. Соп’яненко.




