На Сумщині впродовж 9-го тижня (23 лютого – 1 березня) на ГРВІ, включно з COVID-19, захворіли 4 839 людей. Це на 337 випадків менше, ніж тижнем раніше.
Про це повідомила головний державний санітарний лікар у Сумській області Ірина Купрієнко.
За словами фахівчині, протягом минулого тижня рівень захворюваності на грип та інші ГРВІ в області знову знизився. Водночас епідемічну ситуацію поки що характеризують як нестійку. Жоден зі збудників, які зараз циркулюють серед населення, не досяг епідемічного потенціалу.
За цей період до лікарень госпіталізували 205 пацієнтів із симптомами ГРВІ.
Протягом 9 тижня року зафіксовано 208 випадків грипу проти 215 тижнем раніше. Зокрема:
- 86 — у Сумській,
- 60 — у Конотопській,
- 11 — у Липоводолинській,
- по 8 — у Буринській, Охтирській, Шосткинській,
- 5 — у Роменській,
- 4 — у Юнаківській,
- по 3 — у Комишанській, Лебединській,
- по 2 — у Тростянецькій, Білопільській, Нижньосироватській, Глухівській,
- по 1 — у Новослобідській, Боромлянській, Кириківській, Середино-Будській громадах.




