На Сумщині почали з’являтися укриття – “примари”.
Про це повідомляє Сумський інформаційний портал, пишуть Суми24.
Після того, як Президент України на Раді РНБО повідомив про те, що до дисциплінарної (в тому числі й кримінальної) відповідальності притягнуть посадовців, що відповідають за стан укриттів, на Сумщині “заворушилися”.
Тільки замість того, щоб почати доводити до ладу існуючи укриття, почали з’являтися позначки “укриття” у вигляді надписів зі стрілками, що вказують у невідомих напрямках. При спробі знайти вказане нове укриття людей чекав або знову ж таки непридатний для цього підвал, або взагалі його відсутність. Отакі “примари” було зафіксовано як в Сумах, так і в області.
Отака цікава реакція на рішення Президента та його доручення про внесення змін у Кримінальний Кодекс України стосовно відповідальності за непридатні укриття.




