В регіоні фіксується збільшення кількості хворих на гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) та грип.Протягом останнього тижня кількість випадків ГРВІ зросла на 8% і досягла 3279 осіб.
Про це інформує Сумський обласний центр контролю та профілактики хвороб, пишуть Суми24.
Особливо відчутне зростання зафіксовано щодо грипу — кількість хворих збільшилася майже вдвічі, досягнувши 23 випадків.
Епідеміологічна ситуація
Порогові рівні: Показники захворюваності на ГРВІ поки що не перевищили середнього рівня в жодному районі області. Водночас у Шосткинському та Роменському районах ситуація наближається до епідемічного порогу.
COVID-19: Кількість нових випадків коронавірусної інфекції дещо знизилася, зафіксовано 14 випадків. Також спостерігається зменшення госпіталізацій і летальних наслідків, пов’язаних із COVID-19.
Циркуляція вірусів: В області продовжує поширюватися вірус грипу, що підтверджує необхідність дотримання профілактичних заходів.




