На Сумщині суттєво покращилася епідеміологічна ситуація

Сьогодні 16 березня Сумський ЦКПХ повідомив, що епідеміологічна ситуація на Сумщині майже нормалізувалася.

У Сумській громаді за останній тиждень зафіксували відчутне зниження кількості людей, які звертаються до медиків із симптомами грипу та ГРВІ. Ситуація із сезонними захворюваннями залишається стабільною та повністю контрольованою, а показники захворюваності наразі значно нижчі за епідемічний поріг.

За підсумками тижня рівень захворюваності зменшився на 19%. Медики зафіксували 1280 випадків хвороби серед жителів громади, тоді як позаминулого тижня їх було 1581.

Кількість випадків грипу також різко скоротилася — фактично удвічі. Якщо раніше повідомляли про 80 хворих, то тепер їх 36. Водночас COVID-19 виявили лише у двох дорослих.

Рекомендуємо

До лікарень за цей період госпіталізували 50 пацієнтів. Станом на зараз у стаціонарах перебувають 34 людини, серед яких 22 — діти.

Загалом поточний рівень захворюваності на 37% нижчий за критичний показник, встановлений для нашого району. Це свідчить про контрольовану епідемічну ситуацію та поступове зниження кількості сезонних інфекцій.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів