На Сумщині викрито медика ВЛК, який вимагав хабар у призовника

Під процесуальним керівництвом Сумської окружної прокуратури 17 лютого оголошено підозру одному з керівників Лебединської лікарні.

Про це інформує Сумська окружна прокуратура, пишуть Суми24.

До підозрюваного, який є членом військово-лікарської комісії (ВЛК), звернувся місцевий мешканець, який отримав повістку та мав пройти медичний огляд. Через брак часу чоловік не встиг зібрати необхідні документи, що підтверджують наявність захворювань, і попросив лікаря направити його на додаткові обстеження.

Рекомендуємо

Попри те, що процедура проходження ВЛК є безплатним та повинна бути об’єктивною, медик зажадав за це 10 тисяч гривень.

Змушений обставинами, призовник передав зазначену суму, після чого отримав направлення на додаткові медичні обстеження.

Наразі слідчі ГУНП у Сумській області спільно з УСР здійснюють досудове розслідування.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів