Під процесуальним керівництвом Сумської окружної прокуратури 17 лютого оголошено підозру одному з керівників Лебединської лікарні.
Про це інформує Сумська окружна прокуратура, пишуть Суми24.
До підозрюваного, який є членом військово-лікарської комісії (ВЛК), звернувся місцевий мешканець, який отримав повістку та мав пройти медичний огляд. Через брак часу чоловік не встиг зібрати необхідні документи, що підтверджують наявність захворювань, і попросив лікаря направити його на додаткові обстеження.
Попри те, що процедура проходження ВЛК є безплатним та повинна бути об’єктивною, медик зажадав за це 10 тисяч гривень.
Змушений обставинами, призовник передав зазначену суму, після чого отримав направлення на додаткові медичні обстеження.
Наразі слідчі ГУНП у Сумській області спільно з УСР здійснюють досудове розслідування.




