На Сумщині продовжує стрімко зростати кількість хворих на COVID-19 та вже зафіксовано три смерті від вірусу за серпень 2024 року.
Про це інформує в.о. генерального директора Сумського обласного центру контролю та профілактики хвороб – головного державного санітарного лікаря в Сумській області Ірина Купрієнко, пишуть Суми24.
Як повідомила Ірина Купрієнко, за минулий тиждень кількість хворих на ковід сягнула 397 осіб. Також зафіксували новий штам “Флірт”, який дуже заразний і проти нього не діє вакцинація.
Найбільша кількість хворих в Сумському й Конотопському районі, а також їх наздоганяє Роменський район.
Новий штам вражає дітей до 4 років, дорослих у віці 30-64 роки та старших за 65 років. Саме ці категорії найбільш вразливі перед COVID-19 – FliRT.
Також в серпні зафіксовано три смерті від ковіду: чоловік 69 років та жінки 66 та 75 років, які мали хронічні захворювання серця та не були вакциновані протягом останнього року.




