На Сумщині зафіксували перші випадки грипу: що відомо

Перші 6 випадків грипу зафіксували на Сумщині на минулому тижні.

Останній тиждень року на Сумщині минув без різких змін у захворюваності на ГРВІ. Загалом ситуація залишається спокійною, однак медики вже бачать сигнали, які можуть свідчити про наближення сезонного епідемічного підйому.

Як повідомила головний державний санітарний лікар Сумської області Ірина Купрієнко, за підсумками 52-го тижня року гострі респіраторні вірусні інфекції підтвердили у 3 398 жителів області. Це на 1,8% менше, ніж тижнем раніше. Важливо, що жоден із районів наразі не перевищив епідемічний поріг.

Водночас епідеміологи звертають увагу на появу вірусів грипу. За тиждень в області лабораторно підтвердили шість таких випадків. Найбільше — у Лебединській громаді, де захворіли троє людей. Ще два випадки зафіксували в Сумській громаді та один — в Охтирській.

Рекомендуємо

Позитивною залишається ситуація з COVID-19. Кількість хворих зменшилася вдвічі — за тиждень коронавірус підтвердили лише у 10 осіб. Тяжких пацієнтів у реанімаціях та летальних випадків не було.

За словами Ірини Купрієнко, медики прогнозують початок епідемічного підйому вже після зимових свят. У зв’язку з цим заклади охорони здоров’я, освіти та соціального захисту заздалегідь отримали офіційні повідомлення з вимогою бути повністю готовими до можливого зростання кількості хворих.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів