28-річного чоловіка, якого підозрюють у вбивстві 17-річної дівчини на Сумщині, взяли під варту на 60 діб без права внесення застави. Таке рішення ухвалив суд 26 липня 2025 року за клопотанням слідчого, яке підтримав очільник Сумської обласної прокуратури Олександр Панченко.
Про це інформує ГУНП в Сумській області, пишуть Суми24.
Йдеться про трагічний інцидент, що стався 24 липня в лісосмузі поблизу селища Миколаївка Сумського району. Близько 14:00 правоохоронці виявили тіло неповнолітньої з ознаками насильницької смерті та слідами сексуального насильства.
Слідство оперативно встановило особу ймовірного зловмисника — ним виявився мешканець Києва. За попередньою версією, чоловік запросив дівчину на прогулянку, під час якої і скоїв жахливий злочин.
Кримінальне провадження відкрито за п.10 ч.2 ст.115 КК України — умисне вбивство, поєднане із зґвалтуванням. Досудове розслідування триває. Його веде Слідче управління поліції Сумщини під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.
Правоохоронці обіцяють ретельно з’ясувати всі обставини трагедії та притягнути винного до суворої відповідальності.




