Одіозний ексмер Сум Олександр Лисенко отримав президентську нагороду “За оборону України”

Сьогодні 14 травня стало відомо, що Олександр Лисенко отримав нагороду від президента.

Колишній очільник Сум Олександр Лисенко нині захищає країну не в політичних кабінетах, а безпосередньо на передовій. Замість ділового костюма — військовий піксель, замість офіційних зустрічей — бойові завдання на одному з найскладніших напрямків фронту.

Як стало відомо, Олександр Лисенко зараз проходить службу в лавах ЗСУ у передових підрозділах на Харківщині. Саме на цій ділянці російські війська постійно посилюють тиск і намагаються прорвати українську оборону, тому служба там потребує максимальної витримки, концентрації та міцних нервів.

Робота ексмера на фронті не залишилася непоміченою на найвищому рівні. За внесок у боротьбу проти окупантів Олександр Лисенко був нагороджений президентською почесною відзнакою “За оборону України”.

Рекомендуємо

Сам військовослужбовець стримано, але емоційно відреагував на нагороду у своєму Facebook, пояснивши, що стоїть за цією відзнакою.

“Ця нагорода для мене — не просто відзнака! Це постійна робота на передовій, непрості завдання, важкі рішення. Це про комунікацію і це про дружбу, про обовʼязок і про відповідальність. Служу Українському народові! 🇺🇦”, — написав Олександр Лисенко.

На тлі багатьох колишніх і чинних посадовців, які залишаються в тилу, ексмер Сум своїм прикладом демонструє особисту відповідальність перед країною у найскладніший для неї час.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів