Правоохоронці в Сумах викрили палія військових автівок

Співробітники Національної поліції разом із СБУ затримали 44-річного жителя міста Суми, який підпалив автомобіль військового. Це замовлення він отримав через телеграм.

Про це інформує СБУ в Сумській області, пишуть Суми24.

44 річний чоловік знайшов пропозицію в Telegram, де за винагороду пропонували вчинити підпал військової техніки. В ніч на 2 жовтня він виконав доручення, використавши горючу речовину. В результаті загоряння автомобіль військового знищено повністю, а також постраждали два цивільні авто, які стояли поруч.

Рекомендуємо

Суд кваліфікував дії  палія за статтею 114-1  та 194 КК України та обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Триває слідство.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів