Співробітники Національної поліції разом із СБУ затримали 44-річного жителя міста Суми, який підпалив автомобіль військового. Це замовлення він отримав через телеграм.
Про це інформує СБУ в Сумській області, пишуть Суми24.
44 річний чоловік знайшов пропозицію в Telegram, де за винагороду пропонували вчинити підпал військової техніки. В ніч на 2 жовтня він виконав доручення, використавши горючу речовину. В результаті загоряння автомобіль військового знищено повністю, а також постраждали два цивільні авто, які стояли поруч.
Рекомендуємо
Суд кваліфікував дії палія за статтею 114-1 та 194 КК України та обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Триває слідство.




