У Сумській області чоловік пограбував будинок у населеному пункті області.
Про це стало відомо з релізу від пресслужби Сумської обласної прокуратури.
Як відомо, 48-річний чоловік разом зі спільником організував розбійний напад на подружжя пенсіонерів у селі Береза Шосткинського району. Події розгортались 4 лютого 2022 року. Після попередньої змови, двоє осіб, маючи при собі викрутку та молоток, потрапили через вікно до будинку, де проживали літні люди.
Після того, як опинились всередині, один з нападників кілька разів вдарив молотком господаря, а після – закрили його з дружиною у одній з кімнат. З будинку вони забрали гроші та цінності, зокрема ювелірні прикраси.
Окрім цього випадку, відомо, що зловмисник пограбував ще одне господарство, однак викрав звідти лише готівку. Під час обшуку його місця проживання було знайдено вогнепальну зброю та патрони.
Відтак, чоловіка засудили до 7 років 1 місяця позбавлення волі, а його спільник поки перебуває під вартою та чекає вироку.




