24 червня Сумський окружний адміністративний суд продовжив розгляд справи за позовом ексмера Сум Олександра Лисенка до Сумської міської ради та її виконавчого комітету. Третьою стороною в процесі, яка не висуває окремих вимог, виступає Артем Кобзар.
Про це інформує Сумська міськрада, пишуть Суми24.
Лисенко вимагає скасування рішення про його звільнення, поновлення на посаді, а також компенсації середньої зарплати за період вимушеного прогулу.
Рекомендуємо
Попри важливість справи, сам позивач знову не прибув на засідання, посилаючись на проходження військової служби у лавах ЗСУ.
Суд вирішив, що участь Лисенка у наступному засіданні є обов’язковою. У зв’язку з цим розгляд справи було перенесено на 5 серпня 2025 року о 13:00.




