У вихідні стартував новий сезон жіночого чемпіонату України з футзалу у Вищій лізі. Команда “Барса-СумДУ” із Сум дебютувала у групі А зі змінним успіхом.
Про це інформує СумДУ, пишуть Суми24.
Команда “Барса-СумДУ” із Сум дебютувала у групі А, провівши два матчі в Полтаві. У першій грі сум’янки впевнено обіграли суперниць з команди “Валькірія”-СК “Чемпіон” (Харківська область) із рахунком 7:2.
Рекомендуємо
У складі нашої команди відзначилися Марія Настасенко та Анастасія Єскина, які забили по два голи, а також Карина Савченко, Карина Скибчик і Аліна Корж.
У другій зустрічі “Барса-СумДУ” зазнала поразки від команди “Лідер” з Кобеляк. Матч завершився із рахунком 2:11. За сумську команду голами відзначилися Марія Настасенко та Анастасія Колодченко.




