На чемпіонаті України з лижних перегонів, що проходить у Яворові на Львівщині, спортсмени з Сумщини вибороли два перших місця. 20 січня тут відбулися естафетні перегони, де сумські команди стали переможцями.
Про це повідомив тренер команди Сумської області Іван Терещенко, пишуть Суми24.
Жіноча команда Сумщини, до складу якої входили Анастасія Нікон, Марія Павленко, Дарина Мигаль та Вікторія Олех, здобула перше місце. Чоловіча команда, у складі Дениса Мухотінова, Богдана Нікуліна, Олександра Руденка та Дмитра Романченка, також фінішувала першою.
Рекомендуємо
21 січня у Яворові заплановані масові старти на дистанції 30 км вільним стилем серед жінок і чоловіків.




