Протягом минулого тижня в Сумській громаді зафіксовано зниження рівня захворюваності на ГРВІ, грип та COVID-19 на 13%.
Про це інформує Сумська міськрада, пишуть Суми24.
Загальна кількість хворих склала 2402 особи, що на 347 випадків менше, ніж тижнем раніше.
Найбільше хворіють дорослі – вони становлять 55% від загальної кількості. Серед дітей найвищий рівень захворюваності спостерігається у вікових категоріях 5-9 та 10-14 років.
Протягом тижня зареєстровано 178 випадків грипу, що на 25 менше, ніж раніше, а також 4 випадки COVID-19 серед дорослих (минулого тижня було 3).
До лікарень госпіталізовано 139 пацієнтів, що на 2 менше, ніж у попередній період. У дитячій клінічній лікарні проходять лікування 26 маленьких пацієнтів, з яких троє перебувають у реанімації. У клінічній лікарні № 4 медичну допомогу отримують 28 мешканців громади.
Попри позитивну тенденцію до зменшення кількості захворювань, скасовувати протиепідемічні заходи наразі не рекомендується.




