13 квітня, після ракетного обстрілу Сум, правоохоронці затримали 45-річного місцевого жителя, який скористався моментом хаосу, щоб скоїти крадіжку.
Про це інформує ГУНП в Сумській області, пишуть Суми24.
Під час проведення рятувальних робіт чоловік поцупив мобільний телефон у важкопораненого громадянина, що перебував у безпорадному стані.
Поліцейські швидко вийшли на слід зловмисника, затримали його та вилучили викрадений пристрій. Йому вже оголошено підозру у крадіжці, скоєній в умовах воєнного стану. За такі дії передбачено покарання — до 8 років ув’язнення.
Як повідомила обласна прокуратура, суд міста Суми обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Також визначено розмір застави — 242 тисячі гривень.
Затримання відбулося на місці злочину, коли чоловік намагався втекти. Триває слідство.




