Охорона супермаркетів “АТБ” має право подати заяву до поліції щодо покупця у разі систематичних крадіжок, навіть якщо останній інцидент був вирішений на місці та товар оплачено.
Про це розповідає портал “Юристи UA”, відповідаючи на запитання користувачки, чия подруга регулярно “забуває оплачувати товар”.
Жінка описала ситуацію, коли чергова спроба винести товар була зупинена охороною. У результаті товар було оплачено за чеком, претензій до охорони вона не висувала, а поліцію на місце не викликали. Вона запитала, чи можуть у такому випадку подати заяву пізніше.
Юрист пояснив, що згідно з українським законодавством охорона “АТБ” може звернутися до поліції навіть щодо попередніх епізодів, якщо у неї є докази, зокрема відеофіксація правопорушення.
Він також порадив не продовжувати подібні дії, оскільки це може призвести до кримінальної відповідальності.




