У Сумах зростає кількість хворих на ГРВІ, грип і COVID-19

Минулого тижня в Сумах захворіло 2872 мешканці міста, що на 25% більше, ніж тижнем раніше.

Про це інформує Сумська міськрада, пишуть Суми24.

Серед хворих переважають дорослі – 61% від загальної кількості. Найбільше випадків серед дітей зафіксовано у вікових категоріях 5-9 та 10-14 років.

Рекомендуємо

Медики зареєстрували 122 випадки грипу та 4 випадки COVID-19.

Наразі в лікарнях проходять лікування 26 дітей та 30 дорослих із респіраторними вірусними інфекціями.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів