Згідно з новими правилами, більшість населення потребує лише одного щеплення. Однак для людей із підвищеним ризиком тяжкого перебігу COVID-19, передбачена ревакцинація через 6 або 12 місяців.
Про це повідомили у Центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ України, пишуть Суми24.
Тепер одне щеплення вважається первинною вакцинацією, а ревакцинація рекомендується для людей з ослабленим імунітетом, вагітних, старших за 60 років та інших груп ризику.
Рекомендуємо
Ревакцинація доступна безплатно для тих, хто завершив базовий курс вакцинації.
Нагадаємо, що в Україні та на Сумщині стрімко зростає кількість хворих на коронавірус.




