У Зарічному районному суді Сум готуються розглянути адміністративну справу щодо начальника Сумського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковника Андрія Сезька.
Цю справу внесли до графіка судових засідань, запланованих на 14 січня.
З оприлюднених даних відомо, що у грудні 2025 року посадовця зупинили патрульні поліцейські. Причиною стали ознаки алкогольного сп’яніння під час керування автомобілем. Після перевірки правоохоронці склали на водія адміністративний протокол.
Йдеться про порушення, передбачене статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення — керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.
Ця стаття передбачає штраф у розмірі 17 тисяч гривень із позбавленням права керування транспортними засобами строком на один рік.
Рішення у справі має ухвалити суд.
Дізнавайтеся актуальні новини міста за посиланням Суми_сьогодні.




