В Сумах та області 17 травня знову застосовано графіки погодинних відключень

В Сумах та області через нестачу генерації 17 травня знову застосовано графіки погодинних відключень для населення та графіки обмеження використання потужностей для промисловості.

Про це інформує Сумська ОВА, пишуть Суми24.

НЕК “Укренерго” повідомило Сумиобленерго про ліміти споживання електрики на 17 травня 2024 року й через дефіцит генерації в Сумах та області знову обмежать споживання як для населення, так і промисловості.

Рекомендуємо

Вимкнення 17 травня розпочнуться з 5 черги споживачів об 00:00. Тривалість відключення для кожної черги 2 години.

Графіки й черги можна подивитися на сайті Сумиобленерго.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів