В Сумській області є небезпека спалаху кору, бо місцеві мешканці не роблять щеплення й не вакцинують дітей.
Про це повідомляє Михайло Мацюк — лікар-епідеміолог, завідувач відділу імунопрофілактики Сумського обласного центру контролю та профілактики хвороб, пишуть Суми24.
Попри те, що в Сумській області триває Всеукраїнська наздоганяюча (catch-up) кампанія з вакцинації проти кору, епідемічного паротиту та краснухи, активність населення дуже низька.
Велика кількість дітей та дорослих не мають необхідних щеплень та не збираються їх робити. Дітей приводять на вакцинацію хоча б тому, що без нього дитина не може потрапити до дитсадочка чи школи, а от дорослі взагалі нехтують щепленням.
В Україні зараз існує висока ймовірність спалаху кору, тому така поведінка з боку населення є небезпечною.




