ВООЗ офіційно заявила про закінчення пандемії Covid-19

Голова ВООЗ офіційно повідомив про завершення пандемії Covid-19, що тривала з 30 січня 2020 року.

Про це повідомила Всесвітня організація охорони здоров’я на своєму офіційному сайті, пишуть Суми24.

5 травня Генеральний директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебреїсус оголосив завершення пандемії, яка тривала понад 3 роки. Як він зазначив, це не означає, що ковід більше не становить загрози. Так, по всьому світу ще є хворі та вони все ще вмирають, але у світовому масштабі більше немає катастрофічних темпів розповсюдження вірусу. Завдяки вакцинації поступово з’являється імунітет до ковіду і вже рік його розповсюдження уповільнюється.

Рекомендуємо

Так, по всьому світу буде тривати компанія щодо щеплення населення і ВООЗ буде пильно спостерігати за розвитком ситуації, але пандемії більше немає.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів