Захворюваність на ГРВІ на Сумщині продовжує зростати

Протягом 10-го тижня 2025 року в Сумській області зафіксовано підвищення рівня захворюваності на ГРВІ та грип. За тиждень за медичною допомогою звернулися 8016 осіб, що на 535 більше, ніж тижнем раніше.

Про це інформує головний державний санітарний лікар області Ірина Купрієнко, пишуть Суми24.

Темпи поширення хвороби дещо сповільнилися – з 19,5% до 7,2%. Однак рівень інтенсивності епідпроцесу залишається високим і перевищує торішні показники у 2,1 раза.

Рекомендуємо

Кількість випадків захворювання на COVID-19 скоротилася з 8 до 5, тоді як захворюваність на грип зросла зі 163 до 270 випадків.

Перевищення епідемічного порогу зафіксовано в багатьох громадах, зокрема Бездрицькій, Роменській, Андріяшівській, Буринській, Конотопській, Кролевецькій, Попівській, Шосткинській, Путивльській, Тростянецькій та Сумській.

Найскладнішою ситуація залишається в Буринській, Конотопській, Кролевецькій, Попівській та Роменській громадах, тоді як у Бездрицькій громаді рівень захворюваності оцінюється як надзвичайно високий.

Місцевій владі рекомендовано вжити додаткових протиепідемічних заходів для стабілізації ситуації.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів