Депутат, який пропонував Олексію Дрозденку хабар, може вийти з в’язниці під заставу у 3 млн.грн.
Про це інформує ВАКС, пишуть Суми24.
Наразі відомо, що вчора СБУ затримало депутатів Сумської облради Магомеда-Шаріпа Галаєва та Володимира Поцелуєва за спробу підкупу Олексія Дрозденка. Вони пропонували йому 100 тисяч доларів США, а також давати відсотки від фінансування об’єднаних медзакладів.
За це вони хотіли, щоб Дрозденко скасував рішення про неприєднання лікарні № 5 до клінічної лікарні Святого Пантелеймона та призначив головою об’єднаних лікарень Поцелуєва.
Сьогодні суд обрав запобіжний захід Галаєву у вигляді перебування під вартою з правом внесення застави у розмірі 3 млн.грн.
Володимир Поцелуєв, якого суд заарештував з правом внесення застави у розмірі 1,9 млн,грн, вже вийшов з в’язниці, сплативши заставу.




