Мера Сум суд відсторонив від посади на 2 місяці

Мера Сум суд відсторонив від посади на 2 місяці.

Про це повідомляє Вищий антикорупційний суд, пишуть Суми24.

Наразі відомо, що суд задовольнив вимоги детективів НАБУ та відсторонив Олександра Лисенка від посади голови Сумської міськради на 2 місяці.

Рекомендуємо

Триває слідство у справі.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів