Меру Сум подовжили строк відсторонення від посади до 8 лютого 2024 року.
Про це повідомляє ВАКС, пишуть Суми24.
Як відомо, Олександр Лисенко, якого було викрито на спробі отримати багатомільйонний хабар, перебуває під домашнім арештом та вніс заставу у розмірі 3 млн.грн.
Рекомендуємо
Одразу після арешту ВАКС задовільнив прохання прокурора про відсторонення посадовця від посади. Поки триває слідство, посадовцям Сумської міськради заборонено спілкування з опальним мером та його поплічником.
Сьогодні ВАКС подовжив термін відсторонення Олександра Лисенка від посади мера ще на 2 місяці — до 8 лютого 2024 року.
Слідство у справі Лисенка та Журби триває.




