Меру Сум подовжили строк відсторонення від посади до 8 лютого 2024 року

Меру Сум подовжили строк відсторонення від посади до 8 лютого 2024 року.

Про це повідомляє ВАКС, пишуть Суми24.

Як відомо, Олександр Лисенко, якого було викрито на спробі отримати багатомільйонний хабар, перебуває під домашнім арештом та вніс заставу у розмірі 3 млн.грн.

Рекомендуємо

Одразу після арешту ВАКС задовільнив прохання прокурора про відсторонення посадовця від посади. Поки триває слідство, посадовцям Сумської міськради заборонено спілкування з опальним мером та його поплічником.

Сьогодні ВАКС подовжив термін відсторонення Олександра Лисенка від посади мера ще на 2 місяці — до 8 лютого 2024 року.

Слідство у справі Лисенка та Журби триває.

Підпишись на новини Сумщини
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів